Switch Page Theme (4.0.1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Remove
pt: Remover

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Theme
pt: Tema

en: Roles
pt: Papéis

en: User Interface
pt: Interface de usuário

en: Domain
pt: Domínio

en: Operation
pt: Operação

en: Rules
pt: Regras

en: Languages
pt: Idiomas

en: Themes
pt: Temas

en: Domains
pt: Domínios

en: Rule
pt: Regra
