Switch Page Theme (4.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Theme
ro: Temă

en: Roles
ro: Roluri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Operation
ro: Operație

en: Rules
ro: Reguli

en: Languages
ro: Limbi

en: Themes
ro: Teme
