Switch Page Theme (4.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Language
ta: மொழி

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
