Switch Page Theme (4.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Languages
te: భాషలు

en: Themes
te: అలంకారాలు
