Switch Page Theme (4.0.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Remove
tr: Kaldır

en: Language
tr: Dil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Theme
tr: Tema

en: Roles
tr: Roller

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Operation
tr: İşlem

en: Rules
tr: Kurallar

en: Languages
tr: Diller

en: Themes
tr: Temalar

en: Domains
tr: Alan adları

en: Rule
tr: Kural
