Switch Page Theme (4.0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Roles
ur: رولز

en: Languages
ur: زبانیں
