Switch Page Theme (4.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Status
vi: Trạng thái

en: Remove
vi: Xoá

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Roles
vi: Vai trò

en: User Interface
vi: Giao diện người dùng

en: Domain
vi: Miền

en: Operation
vi: Thao tác

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Themes
vi: Sắc thái
