Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Languages
gu: ભાષાઓ
