Switch Page Theme (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Status
ar: الحالة

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Theme
ar: حلة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Domain
ar: النطاق

en: Operation
ar: عملية

en: Languages
ar: اللغات

en: Themes
ar: الحلل
