Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Roles
cs: Role

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Domain
cs: Doména

en: Operation
cs: Operace

en: Themes
cs: Témata vzhledu
