Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Remove
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Theme
ja: テーマ

en: Roles
ja: 役割

en: User Interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Domain
ja: ドメイン

en: Operation
ja: 操作

en: Themes
ja: テーマ
