Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Operation
kk: Операция

en: Themes
kk: Темалар
