Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Domain
sk: Doména

en: Operation
sk: Operácia

en: Themes
sk: Témy vzhľadu
