Switch Page Theme (8.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Theme
sv: Tema

en: Roles
sv: Roller

en: User Interface
sv: Användargränssnitt

en: Domain
sv: Domän

en: Operation
sv: Funktion

en: Themes
sv: Teman
