Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Theme
el: Θέμα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές
