Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Theme
lt: Tema

en: Roles
lt: Rolės

en: Domain
lt: Domenas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Themes
lt: Temos
