Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Remove
nn: Fjern

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Roles
nn: Roller

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
