Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Remove
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Theme
ru: Тема

en: Roles
ru: Роли

en: User Interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Domain
ru: Домен

en: Operation
ru: Действие

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Add one more
ru: Добавить ещё
