Switch Page Theme (8.x-3.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Language
sq: Gjuha

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Roles
sq: Rolet

en: Operation
sq: Veprimi

en: Themes
sq: Temat
