Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Roles
eo: Roloj

en: Operation
eo: Operacio

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Themes
eo: Haŭtoj
