Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: מצב

en: Remove
he: הסרה

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Roles
he: תפקידים

en: Domain
he: דומיין

en: Operation
he: פעולה

en: Languages
he: שפות

en: Themes
he: עיצובים
