Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Remove
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Theme
hr: Tema

en: Roles
hr: Uloge

en: Domain
hr: Domena

en: Operation
hr: Operacija

en: Languages
hr: Jezici

en: Themes
hr: Predlošci
