Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Languages
hy: Լեզուներ
