Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Domain
km: ដែន

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Languages
km: ភាសា

en: Themes
km: ស្បែក
