Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Operation
ku: کردار

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
