Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз
