Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Roles
ne: भूमिका

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Themes
ne: आवरणहरू
