Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Remove
is: Tak burtur

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Roles
is: Leiklutir

en: Operation
is: Gerð

en: Languages
is: Mál

en: Themes
is: Tema
