Switch Page Theme (8.x-3.3-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು
