Switch Page Theme (8.x-3.2-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Theme
sr: Тема

en: Roles
sr: Улоге

en: Languages
sr: Језици
