Switch Theme (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Theme
da: Tema

en: Custom
da: Tilpasset

en: Role(s)
da: Rolle(r)

en: Switch theme
da: Skift tema
