Switch Theme (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Theme
ja: テーマ

en: Custom
ja: カスタム

en: Role(s)
ja: 役割
