Switch Theme (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Theme
lv: Tēma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Role(s)
lv: Loma(s)
