Switch Theme (1.1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
