Switch Theme (1.1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Role
fr: Rôle

en: Switch theme
fr: Changer de thème
