Switch Theme (1.1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Theme
nl: Thema

en: Custom
nl: Aangepast

en: Role
nl: Rol

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen
