Switch Theme (1.3.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Role
hy: Դեր
