Switch Theme (1.3.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी
