Swoosh (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Site
es: Sitio

en: Role
es: Rol

en: Site ID
es: ID del sitio

en: Restrict to the selected roles
es: Limitar a los roles seleccionados

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
es: Si no seleccioná ningún rol, la condicion sera evaluada como verdadera para todos los usuarios.
