Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enabled
be: Уключана

en: Site
be: Сайт

en: Role
be: Роля

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў
