Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Site
ca: Lloc

en: Role
ca: Rol

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ca: Si no seleccioneu cap rol, la condició avaluarà a CERT per a tots els usuaris.
