Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Role
el: Ρόλος

en: Restrict to the selected roles
el: Περιορισμός στους επιλεγμένους ρόλους

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
el: Εάν δεν επιλέξετε ρόλους, η συνθήκη θα αξιολογείται ως TRUE για όλους τους χρήστες.
