Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enabled
gl: Activado

en: Site
gl: Sitio

en: Role
gl: Rol

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados
