Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Site
id: Situs

en: Role
id: Peran

en: Restrict to the selected roles
id: Batasi pada peran yang dipilih

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
id: Jika Anda memilih tidak ada peran, kondisi ini akan dievaluasi menjadi TRUE untuk semua pengguna.
