Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Site
lv: Vietne

en: Role
lv: Loma

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām
