Swoosh (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enabled
ro: Activat

en: Site
ro: Sit

en: Role
ro: Rol

en: Restrict to the selected roles
ro: Restricționat la rolurile selectate

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ro: Dacă nu selectați roluri, condiția va stabili ADEVĂRAT pentru toți utilizatorii.
