Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Site
fi: Sivusto

en: Role
fi: Rooli

en: Restrict to the selected roles
fi: Rajoita valittuihin rooleihin
