Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Status
fr: État

en: Enabled
fr: Activé

en: Role
fr: Rôle

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: Restrict to the selected roles
fr: Restreindre aux rôles sélectionnés

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
fr: Si vous ne sélectionnez aucun rôle, la condition sera VRAIE pour tous les utilisateurs.
