Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Enabled
it: Attivato

en: Site
it: Sito

en: Role
it: Ruolo

en: Restrict to the selected roles
it: Limitare ai ruoli selezionati

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
it: Se non si seleziona alcun ruolo, la condizione risulterà vera (TRUE) per tutti gli utenti.
