Swoosh (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Site
nl: Website

en: Role
nl: Rol

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
nl: Als geen rollen worden geselecteerd, voldoen alle gebruikers aan deze conditie.
